Digitus | 7-port USB Hub | DA-70241-1 | USB Hub
- Код товара: 390806
- EAN: 4016032447474
- MPN: DA-70241-1
37.72€
Без налога: 31.17€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB Hub |
| Producer product name | DA-70241-1 |
| Producer product family | 7-port USB Hub |
| Gross depth (mm) | 170.00 мм |
| Gross height (mm) | 39.00 мм |
| Gross width (mm) | 125.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Palette Qty | 2085 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.34 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Длина кабеля | 1 м |
| USB порт | 7x USB-A |