ETA | Milk Frother | ETA518990000 LACCO | 550 W | Milk frother
- Preces kods: 390850
- EAN: 8590393325832
- MPN: ETA518990000
32.55€
Bez nodokļa: 26.90€
| Ražotājs | ETA |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ETA518990000 LACCO |
| Producer product family | Milk Frother |
| Jauda | 550 W |
| Tips | Milk frother |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 186 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00380625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 450 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Net weight master carton | 5.976 kg |
| Tare weight master carton | 0.94 kg |
| Palette Qty | 478 pcs |
| Gross weight | 0.92 kg |
| Net weight | 0.73 kg |
| Piens sasilšana tilpums | 300 ml |
| Citas funkcijas | High-quality non-stick surface of the container, handle for easy handling, removable lid for easy pouring of milk; Ideal for preparing coffee, cappuccino, latte and other drinks based on whipped milk. |
| Funkcijas | 3 functions: hot milk frothing, cold milk frothing |
| Piena tvertnes tilpums | 300 ml |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |