ETA | Milk Frother | ETA518990000 LACCO | 550 W | Milk frother
- Код товара: 390850
- EAN: 8590393325832
- MPN: ETA518990000
32.55€
Без налога: 26.90€
| Производитель | ETA |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ETA518990000 LACCO |
| Producer product family | Milk Frother |
| Мощность | 550 Вт |
| Тип | Milk frother |
| Gross depth (mm) | 145 мм |
| Gross height (mm) | 175 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 186 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.19 кг |
| Volume (m3) | 0.00380625 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 4 гр. |
| Gross depth master carton | 455 мм |
| Gross width master carton | 450 мм |
| Gross height master carton | 270 мм |
| Net weight master carton | 5.976 кг |
| Tare weight master carton | 0.94 кг |
| Palette Qty | 478 шт. |
| Gross weight | 0.92 кг |
| Net weight | 0.73 кг |
| Объем підігріву молока | 300 мл |
| Другие особенности | High-quality non-stick surface of the container, handle for easy handling, removable lid for easy pouring of milk; Ideal for preparing coffee, cappuccino, latte and other drinks based on whipped milk. |
| Функции | 3 functions: hot milk frothing, cold milk frothing |
| Объем емкости для молока | 300 мл |
| Автовыключение | Yes |