Goobay | 4-Port USB-C Multiport Adapter | 61073 | Type-C | USB-A
- Preces kods: 391049
- EAN: 4040849610738
- MPN: 61073
11.18€
Bez nodokļa: 9.24€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | 4-Port USB-C Multiport Adapter |
| Producer product name | 61073 |
| Savienotājs 2 | USB-A |
| Savienotājs 1 | Type-C |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Palette Qty | 16744 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Citas funkcijas | Suitable for computers and smart devices with USB-C ports. Data transfer rates of up to 5 Gbps |
| Tips | Type-C to USB-A |
| Produkta krāsa | Black |
| Standarts Plug and Play | Yes |