Goobay | 4-Port USB-C Multiport Adapter | 61073 | Type-C | USB-A
- Код товара: 391049
- EAN: 4040849610738
- MPN: 61073
11.18€
Без налога: 9.24€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | 4-Port USB-C Multiport Adapter |
| Producer product name | 61073 |
| Разъем 2 | USB-A |
| Разъем 1 | Type-C |
| Gross depth (mm) | 215.00 мм |
| Gross height (mm) | 12.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Palette Qty | 16744 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Другие особенности | Suitable for computers and smart devices with USB-C ports. Data transfer rates of up to 5 Gbps |
| Тип | Type-C to USB-A |
| Цвет товара | Black |
| Plug & Play | Yes |