Thrustmaster | Add-On Shifter | TH8A | Black
- Preces kods: 391242
- EAN: 3362934001209
- MPN: 4060059
195.20€
Bez nodokļa: 161.32€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | TH8A |
| Producer product family | Add-On Shifter |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross depth master carton | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross height master carton | 335.00 mm |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Gross width master carton | 277.00 mm |
| Net weight master carton | 2.70 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Tare weight master carton | 0.96 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tare other | 44.00 g |
| Palette Qty | 130 pcs |
| Gross weight | 2.64 kg |
| Net weight | 2.32 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Citas funkcijas | 3 cm tall gear stick with knob. Compatible with real universal knobs. Shift-plate position and rotation adjustable by 360°. Clamping system position and rotation adjustable by 360°. |
| Tips | Wired |
| Savietojamība | PC, PS3, PS4, Xbox One |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 8/7 |