Thrustmaster | Add-On Shifter | TH8A | Black
- Код товара: 391242
- EAN: 3362934001209
- MPN: 4060059
195.20€
Без налога: 161.32€
| Производитель | Thrustmaster |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | TH8A |
| Producer product family | Add-On Shifter |
| Gross depth (mm) | 325.00 мм |
| Gross depth master carton | 175.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross height master carton | 335.00 мм |
| Gross width (mm) | 255.00 мм |
| Gross width master carton | 277.00 мм |
| Net weight master carton | 2.70 кг |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.32 кг |
| Tare weight master carton | 0.96 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tare other | 44.00 гр. |
| Palette Qty | 130 шт. |
| Gross weight | 2.64 кг |
| Net weight | 2.32 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Другие особенности | 3 cm tall gear stick with knob. Compatible with real universal knobs. Shift-plate position and rotation adjustable by 360°. Clamping system position and rotation adjustable by 360°. |
| Тип | Wired |
| Совместимость | PC, PS3, PS4, Xbox One |
| Совместимые операционные системы | Windows 8/7 |