Proxxon Clamping Holder for Milling Machines MF 70 and KT 70 | PR24264
- Preces kods: 392067
- EAN: 4006274242647
- MPN: 24264_PRO
90.25€
Bez nodokļa: 74.59€
| Ražotājs | Proxxon |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 1370.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.001134 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.73 kg |
| Net weight | 0.66 kg |
| Producer product name | PR24264 |
| Producer product family | Clamping Holder for Milling Machines MF 70 and KT 70 |
| Citas funkcijas | For stable workpiece fixation |