Proxxon Clamping Holder for Milling Machines MF 70 and KT 70 | PR24264
- Код товара: 392067
- EAN: 4006274242647
- MPN: 24264_PRO
90.25€
Без налога: 74.59€
| Производитель | Proxxon |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 140 мм |
| Gross height (mm) | 90 мм |
| Gross width (mm) | 90 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 1370.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.001134 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.73 кг |
| Net weight | 0.66 кг |
| Producer product name | PR24264 |
| Producer product family | Clamping Holder for Milling Machines MF 70 and KT 70 |
| Другие особенности | For stable workpiece fixation |