BLACK & DECKER | Milling Machine | KW1200EKA-QS | 1200 W
- Preces kods: 392217
- EAN: 5035048658291
- MPN: KW1200EKA-QS
88.17€
Bez nodokļa: 72.87€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1667 pcs |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Apgriezienu ātrums | 8000-28000 RPM |
| Jauda | 1200 W |
| Producer product name | KW1200EKA-QS |
| Producer product family | Milling Machine |