BLACK & DECKER | Milling Machine | KW1200EKA-QS | 1200 W
- Код товара: 392217
- EAN: 5035048658291
- MPN: KW1200EKA-QS
88.17€
Без налога: 72.87€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 195.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1667 шт. |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Скорость вращения | 8000-28000 об/мин |
| Мощность | 1200 Вт |
| Producer product name | KW1200EKA-QS |
| Producer product family | Milling Machine |