Xiaomi | Robot Vacuum Filter | BHR6464GL
- Preces kods: 392527
- EAN: 6934177795145
- MPN: BHR6464GL
7.82€
Bez nodokļa: 6.46€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | BHR6464GL |
| Producer product family | Robot Vacuum Filter |
| Gross depth (mm) | 51.00 mm |
| Gross height (mm) | 153.00 mm |
| Gross width (mm) | 26.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.014 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 4.686 kg |
| Tare weight master carton | 0.516 kg |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 8517 pcs |
| Gross weight | 0.067 kg |
| Net weight | 0.053 kg |
| Savietojamība | For Xiaomi Robot Vacuum S10 |