Xiaomi | Robot Vacuum Filter | BHR6464GL
- Код товара: 392527
- EAN: 6934177795145
- MPN: BHR6464GL
7.82€
Без налога: 6.46€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | BHR6464GL |
| Producer product family | Robot Vacuum Filter |
| Gross depth (mm) | 51.00 мм |
| Gross height (mm) | 153.00 мм |
| Gross width (mm) | 26.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.014 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 410 мм |
| Gross width master carton | 370 мм |
| Gross height master carton | 340 мм |
| Net weight master carton | 4.686 кг |
| Tare weight master carton | 0.516 кг |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Palette Qty | 8517 шт. |
| Gross weight | 0.067 кг |
| Net weight | 0.053 кг |
| Совместимость | For Xiaomi Robot Vacuum S10 |