Epson Wireless LAN Interface-P1 (5GHz) | C12C936861
- Код товара: 392953
- EAN: 8715946709253
- MPN: C12C936861
472.70€
Без налога: 390.66€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 181.00 мм |
| Gross height (mm) | 36.00 мм |
| Gross width (mm) | 113.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1173 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | C12C936861 |
| Producer product family | Wireless LAN Interface-P1 (5GHz) |