FSP | PSU | SFX PRO 450 | 450 W | Bronze
- Preces kods: 393295
- EAN: 4713224522123
- MPN: SFX PRO 450
60.44€
Bez nodokļa: 49.95€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 450 W |
| Producer product name | SFX PRO 450 |
| Producer product family | PSU |
| Sertifikācija | Bronze |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 63.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 480.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 11.892 kg |
| Tare weight master carton | 0.754 kg |
| Palette Qty | 549 pcs |
| Gross weight | 1.82 kg |
| Net weight | 1.22 kg |
| Citas funkcijas | Fan Type: Rifle, 80mm; Protection OCP/OVP/SCP/ OPP/ OTP |