FSP | PSU | SFX PRO 450 | 450 W | Bronze
- Код товара: 393295
- EAN: 4713224522123
- MPN: SFX PRO 450
60.44€
Без налога: 49.95€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 450 Вт |
| Сертификация | Bronze |
| Producer product name | SFX PRO 450 |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 125.00 мм |
| Gross height (mm) | 63.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 480.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 120.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.60 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 565 мм |
| Gross width master carton | 365 мм |
| Gross height master carton | 215 мм |
| Net weight master carton | 11.892 кг |
| Tare weight master carton | 0.754 кг |
| Palette Qty | 549 шт. |
| Gross weight | 1.82 кг |
| Net weight | 1.22 кг |
| Другие особенности | Fan Type: Rifle, 80mm; Protection OCP/OVP/SCP/ OPP/ OTP |