Digitus | Precision Screwdriver Set 115
- Preces kods: 393709
- EAN: 4016032486367
- MPN: DA-70361
15.06€
Bez nodokļa: 12.45€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | Precision Screwdriver Set 115 |
| Gross depth (mm) | 5.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 58.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 6 g |
| Gross depth master carton | 245 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Net weight master carton | 14.22 kg |
| Tare weight master carton | 0.227 kg |
| Palette Qty | 1818 pcs |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Tips | Multifunction tool |
| Citas funkcijas | for mobile phone, laptop PC, watches, glasses, console |
| Iepakojuma tips | Screwdriver Set |