Digitus | Precision Screwdriver Set 115
- Код товара: 393709
- EAN: 4016032486367
- MPN: DA-70361
15.06€
Без налога: 12.45€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | Precision Screwdriver Set 115 |
| Gross depth (mm) | 5.00 мм |
| Gross height (mm) | 105.00 мм |
| Gross width (mm) | 58.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 6 гр. |
| Gross depth master carton | 245 мм |
| Gross width master carton | 370 мм |
| Gross height master carton | 250 мм |
| Net weight master carton | 14.22 кг |
| Tare weight master carton | 0.227 кг |
| Palette Qty | 1818 шт. |
| Gross weight | 0.55 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Тип | Multifunction tool |
| Другие особенности | for mobile phone, laptop PC, watches, glasses, console |
| Тип упаковки | Screwdriver Set |