Fujifilm | Instax mini 12 | Purple | 800
- Preces kods: 393861
- EAN: 4547410489101
- MPN: 4547410489101
92.71€
Bez nodokļa: 76.62€
| Ražotājs | Fujifilm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Instax mini 12 |
| Produkta krāsa | Purple |
| ISO jutība (maks.) | 800 |
| Gross depth (mm) | 97.00 mm |
| Gross height (mm) | 134.00 mm |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 875 pcs |
| Gross weight | 0.47 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Model | Mini 12 |
| Citas funkcijas | Photo Picture Size 62 mm × 46 mm. Auto Power Off Time After 5 minutes |
| Kameras tips | Instant camera |
| Wi-Fi | No |
| Video ierakstīšana | No |
| Barošanas avota tips | Two AA-size alkaline batteries (LR6) |