Xiaomi | Multi-function Flashlight | BHR7004GL | 1000 lm
- Preces kods: 394379
- EAN: 6941812713211
- MPN: BHR7004GL
42.01€
Bez nodokļa: 34.72€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | BHR7004GL |
| Producer product family | Multi-function Flashlight |
| Spilgtums | 1000 lm |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.078 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2941 pcs |
| Gross weight | 0.387 kg |
| Net weight | 0.309 kg |
| Citas funkcijas | Magnetic fixation, can be fixed to car, bracket and other iron, nickel metal surface; Rotating slide design, 107°wide angle adjustment, more accurate lighting |
| Baterijas tips | Lithium-ion |
| Spriegums | 5 V |
| Akumulatora kapacitāte | 3100 ampērstunda |