Xiaomi | Multi-function Flashlight | BHR7004GL | 1000 lm
- Код товара: 394379
- EAN: 6941812713211
- MPN: BHR7004GL
42.01€
Без налога: 34.72€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | BHR7004GL |
| Producer product family | Multi-function Flashlight |
| Яркость | 1000 лм |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 190.00 мм |
| Gross width (mm) | 45.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.078 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2941 шт. |
| Gross weight | 0.387 кг |
| Net weight | 0.309 кг |
| Другие особенности | Magnetic fixation, can be fixed to car, bracket and other iron, nickel metal surface; Rotating slide design, 107°wide angle adjustment, more accurate lighting |
| Тип батареек | Lithium-ion |
| Напряжение | 5 В |
| Емкость батареи | 3100 А·ч |