Elite Screens | Portable Screen | F95XWH2 | Diagonal 95 " | 16:9 | Black
- Preces kods: 394453
- EAN: 8484480261892
- MPN: F95XWH2
311.84€
Bez nodokļa: 257.72€
| Ražotājs | Elite Screens |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | F95XWH2 |
| Producer product family | Portable Screen |
| Diagonāle | 95 in |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Korpusa krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 2460.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 2800.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.30 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 16.50 kg |
| Net weight | 13.20 kg |
| Tips | Portable Screens |
| Materiāls | Aluminium |