Elite Screens | Portable Screen | F95XWH2 | Diagonal 95 " | 16:9 | Black
- Код товара: 394453
- EAN: 8484480261892
- MPN: F95XWH2
311.84€
Без налога: 257.72€
| Производитель | Elite Screens |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | F95XWH2 |
| Producer product family | Portable Screen |
| Диагональ | 95 дюйм |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет корпуса | Black |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 2460.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2800.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.30 кг |
| Volume (m3) | 0.10 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 шт. |
| Gross weight | 16.50 кг |
| Net weight | 13.20 кг |
| Тип | Portable Screens |
| Материал | Aluminium |