ColorWay | CW-3375 | Air Duster | 750 ml
- Preces kods: 394993
- EAN: 4823108618733
- MPN: CW-3375
4.54€
Bez nodokļa: 3.75€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta veids | Air Duster |
| Producer product name | CW-3375 |
| Kapacītāte | 750 ml |
| Gross depth (mm) | 252.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1176 pcs |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Net weight | 0.75 kg |
| Tips | Compressed gas Duster |
| Citas funkcijas | Compressed gas duster TM ColorWay for cleaning keyboards, printers, computers, laptops, phones and other office and household appliances by blowing dust in tight spaces and small items. Cleaning is carried out with a short press on button directed air stream, with a maximum can`s tilt without exceeding more than 30 degrees |
| Savietojamība | Keyboards, printers, computers, laptops, phones and other office and household appliances |