ColorWay | CW-3375 | Air Duster | 750 ml
- Код товара: 394993
- EAN: 4823108618733
- MPN: CW-3375
4.54€
Без налога: 3.75€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип продукта | Air Duster |
| Producer product name | CW-3375 |
| Емкость | 750 мл |
| Gross depth (mm) | 252.00 мм |
| Gross height (mm) | 65.00 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1176 шт. |
| Gross weight | 0.85 кг |
| Net weight | 0.75 кг |
| Тип | Compressed gas Duster |
| Другие особенности | Compressed gas duster TM ColorWay for cleaning keyboards, printers, computers, laptops, phones and other office and household appliances by blowing dust in tight spaces and small items. Cleaning is carried out with a short press on button directed air stream, with a maximum can`s tilt without exceeding more than 30 degrees |
| Совместимость | Keyboards, printers, computers, laptops, phones and other office and household appliances |