Lanberg | Cable | CA-USBO-21CU-0010-BL | USB-A to USB-C
- Preces kods: 395167
- EAN: 5901969416541
- MPN: CA-USBO-21CU-0010-BL
2.37€
Bez nodokļa: 1.96€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CA-USBO-21CU-0010-BL |
| Producer product family | Cable |
| Tips | USB-A to USB-C |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Inner carton packing Qty | 40 pcs |
| Gross depth master carton | 615 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 8.16 kg |
| Tare weight master carton | 0.636 kg |
| Palette Qty | 4800 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Charging | Yes |
| For data transferring | Yes |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Krāsa | Blue |