Lanberg | Cable | CA-USBO-21CU-0010-BL | USB-A to USB-C
- Код товара: 395167
- EAN: 5901969416541
- MPN: CA-USBO-21CU-0010-BL
2.37€
Без налога: 1.96€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CA-USBO-21CU-0010-BL |
| Producer product family | Cable |
| Тип | USB-A to USB-C |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Inner carton packing Qty | 40 шт. |
| Gross depth master carton | 615 мм |
| Gross width master carton | 440 мм |
| Gross height master carton | 235 мм |
| Net weight master carton | 8.16 кг |
| Tare weight master carton | 0.636 кг |
| Palette Qty | 4800 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Charging | Yes |
| For data transferring | Yes |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет | Blue |