Thrustmaster | Joystick TCA Quadrant Airbus Edition
- Preces kods: 396380
- EAN: 3362932915553
- MPN: 2960840
113.90€
Bez nodokļa: 94.13€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Joystick TCA Quadrant Airbus Edition |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 380.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1111 pcs |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Atbalstītās spēļu platformas | PC |
| Īpašās funkcijas | The contactless H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology) system, with no potentiometers, gives the throttle quadrant an unlimited lifespan and ensures optimal precision during flight sessions |
| Dimensijas (WxDxH) | 85x255x145 mm |