Thrustmaster | Joystick TCA Quadrant Airbus Edition
- Код товара: 396380
- EAN: 3362932915553
- MPN: 2960840
113.90€
Без налога: 94.13€
| Производитель | Thrustmaster |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Joystick TCA Quadrant Airbus Edition |
| Gross depth (mm) | 235.00 мм |
| Gross height (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 380.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1111 шт. |
| Gross weight | 0.90 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Поддерживаемые игровые платформы | PC |
| Особые свойства | The contactless H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology) system, with no potentiometers, gives the throttle quadrant an unlimited lifespan and ensures optimal precision during flight sessions |
| Размеры (ШхГхВ) | 85x255x145 мм |