Logilink | USB 2.0 card reader, for smart ID | CR0047 | Card Reader
- Preces kods: 396835
- EAN: 4052792062298
- MPN: CR0047
9.76€
Bez nodokļa: 8.07€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Card Reader |
| Producer product name | CR0047 |
| Producer product family | USB 2.0 card reader, for smart ID |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Palette Qty | 12510 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Citas funkcijas | Use your IC/ID card for online tax reporting, online banking and online identification. Anti-slip pads prevent slipping when inserting the cardConnection over USB 2.0 A male. Supports ISO/IEC 7816 Class A, B and C (5 V/3 V/1.8 V) PC/SC 1.0 and 2.0 cards. Supports USB CCID Transport Specification Rev1.1. Plug-and-play – no driver installation needed. Cable length: 0.9 m |
| Connections | USB-A (male) |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | eID and DNIe |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows and Mac OS Catalina 10.15 or above |