Logilink | USB 2.0 card reader, for smart ID | CR0047 | Card Reader
- Код товара: 396835
- EAN: 4052792062298
- MPN: CR0047
9.76€
Без налога: 8.07€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Card Reader |
| Producer product name | CR0047 |
| Producer product family | USB 2.0 card reader, for smart ID |
| Gross depth (mm) | 25.00 мм |
| Gross height (mm) | 85.00 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Palette Qty | 12510 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Другие особенности | Use your IC/ID card for online tax reporting, online banking and online identification. Anti-slip pads prevent slipping when inserting the cardConnection over USB 2.0 A male. Supports ISO/IEC 7816 Class A, B and C (5 V/3 V/1.8 V) PC/SC 1.0 and 2.0 cards. Supports USB CCID Transport Specification Rev1.1. Plug-and-play – no driver installation needed. Cable length: 0.9 m |
| Connections | USB-A (male) |
| Цвет товара | Black |
| Совместимость | eID and DNIe |
| Совместимые операционные системы | Windows and Mac OS Catalina 10.15 or above |