Brother QL-820NWBc | Mono | Thermal | Label Printer | Wi-Fi
- Preces kods: 397052
- EAN: 4977766826969
- MPN: QL820NWBCZW1
177.27€
Bez nodokļa: 146.50€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Producer product name | QL-820NWBc |
| Produkta veids | Label Printer |
| Wi-Fi | Yes |
| Drukāšanas tehnoloģija | Thermal |
| Printēšana | Mono |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 138 pcs |
| Gross weight | 2.71 kg |
| Net weight | 1.91 kg |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Ethernet/LAN savienojums | Yes |
| Interfeiss | USB, Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth |
| Maksimālais etiķetes platums | 6.2 cm |
| Drukas ātrums | 176 mm/sec |