Brother QL-820NWBc | Mono | Thermal | Label Printer | Wi-Fi
- Код товара: 397052
- EAN: 4977766826969
- MPN: QL820NWBCZW1
177.27€
Без налога: 146.50€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Producer product name | QL-820NWBc |
| Тип продукта | Label Printer |
| Wi-Fi | Yes |
| Технология печати | Thermal |
| Печать | Mono |
| Gross depth (mm) | 295.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 185.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.80 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 138 шт. |
| Gross weight | 2.71 кг |
| Net weight | 1.91 кг |
| Дуплексные функции | No |
| Подключение Ethernet | Yes |
| Интерфейс | USB, Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth |
| Максимальная ширина этикетки | 6.2 см |
| Скорость печати | 176 мм/с |