DEWALT | No-Volt Switch Angle Grinder | DWE4117-QS | 125 mm | 950 W
- Preces kods: 397258
- EAN: 5035048740439
- MPN: DWE4117-QS
70.77€
Bez nodokļa: 58.49€
| Ražotājs | DEWALT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 367 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 208.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 113.60 g |
| Plastic (No PET) | 36.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.0039636 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.65 kg |
| Net weight | 2.50 kg |
| Produkta krāsa | Yellow/Black |
| Producer product name | DWE4117-QS |
| Producer product family | No-Volt Switch Angle Grinder |
| Slīpēšanas diska diametrs | 125 mm |
| Apgriezienu ātrums | 12000 RPM |
| Jauda | 950 W |