BLACK & DECKER GD300-QS | Lawn Aerator, 600 W
- Preces kods: 397284
- EAN: 5035048190050
- MPN: GD300-QS
82.16€
Bez nodokļa: 67.90€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | GD300-QS |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 8.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 750 g |
| Plastic (No PET) | 150 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 8.99 kg |
| Net weight | 8.09 kg |
| Tips | Electric |
| Citas funkcijas | Cutting height: 2, 3, 8 mm |
| Producer product family | Lawn Aerator, 600 W |