BLACK & DECKER GD300-QS | Lawn Aerator, 600 W
- Код товара: 397284
- EAN: 5035048190050
- MPN: GD300-QS
82.16€
Без налога: 67.90€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | GD300-QS |
| Gross depth (mm) | 500.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 700.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 8.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| Volume (m3) | 0.11 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 750 гр. |
| Plastic (No PET) | 150 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 8.99 кг |
| Net weight | 8.09 кг |
| Тип | Electric |
| Другие особенности | Cutting height: 2, 3, 8 mm |
| Producer product family | Lawn Aerator, 600 W |