Genesis Tellur 400 Round Lava Floor Mat | Black
- Preces kods: 397585
- EAN: 5901969443141
- MPN: NDG-2064
29.54€
Bez nodokļa: 24.41€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Tips | Floor Mat |
| Producer product name | Tellur 400 Round Lava |
| Krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 1115.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 67 pcs |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Net weight | 2.11 kg |
| Diametrs | 100 cm |