Genesis Tellur 400 Round Lava Floor Mat | Black
- Код товара: 397585
- EAN: 5901969443141
- MPN: NDG-2064
29.54€
Без налога: 24.41€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Тип | Floor Mat |
| Producer product name | Tellur 400 Round Lava |
| Цвет | Black |
| Gross depth (mm) | 1115.00 мм |
| Gross height (mm) | 105.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 89.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.39 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 67 шт. |
| Gross weight | 2.50 кг |
| Net weight | 2.11 кг |
| Diameter | 100 см |