BLACK & DECKER Cordless scissors BCSS18D1-QW, 18 V, 1x2.0 Ah
- Preces kods: 398279
- EAN: 5035048737224
- MPN: BCSS18D1-QW
71.61€
Bez nodokļa: 59.18€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 269.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Net weight | 0.85 kg |
| Producer product name | Cordless scissors BCSS18D1-QW, 18 V, 1x2.0 Ah |
| Baterijas spriegums | 18 V |