BLACK & DECKER Cordless scissors BCSS18D1-QW, 18 V, 1x2.0 Ah
- Код товара: 398279
- EAN: 5035048737224
- MPN: BCSS18D1-QW
71.61€
Без налога: 59.18€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 мм |
| Gross height (mm) | 145.00 мм |
| Gross width (mm) | 82.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 269.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 180 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| Gross weight | 1.05 кг |
| Net weight | 0.85 кг |
| Producer product name | Cordless scissors BCSS18D1-QW, 18 V, 1x2.0 Ah |
| Напряжение батареи | 18 В |