SUNGROW | Inverter On-Grid C&I SG50CX-P2 1000Vdc 50kW 4MPPT | ASG01767
- Preces kods: 399194
- EAN: 2000001290149
- MPN: ASG01767
2 374.02€
Bez nodokļa: 1 962.00€
| Ražotājs | SUNGROW |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Producer product name | ASG01767 |
| Producer product family | Inverter On-Grid C&I SG50CX-P2 1000Vdc 50kW 4MPPT |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 575.00 mm |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 43.00 kg |
| Net weight | 41.00 kg |
| Režģa savienojums | Three-phasis |
| MPPT skaits | 2 |
| Maks. Efektivitāte | 98.5 % |
| ES efektivitāte | 98.3 % |
| Nominālā jauda (AC) | 50000 W |
| Maks. PV ieejas spriegums | 1100 V |
| Maksimālā jauda (DC) | 70000 Wp |