SUNGROW | Inverter On-Grid C&I SG50CX-P2 1000Vdc 50kW 4MPPT | ASG01767
- Код товара: 399194
- EAN: 2000001290149
- MPN: ASG01767
2 374.02€
Без налога: 1 962.00€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Producer product name | ASG01767 |
| Producer product family | Inverter On-Grid C&I SG50CX-P2 1000Vdc 50kW 4MPPT |
| Gross depth (mm) | 245.00 мм |
| Gross height (mm) | 575.00 мм |
| Gross width (mm) | 645.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.09 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 43.00 кг |
| Net weight | 41.00 кг |
| Grid connection | Three-phasis |
| No. of MPPT | 2 |
| Max. Efficiency | 98.5 % |
| Euro Efficiency | 98.3 % |
| Nominal output Power (AC) | 50000 Вт |
| Max. PV input voltage | 1100 В |
| Max.PV input Power (DC) | 70000 Wp |