Thermal Grizzly | Minus Pad 8 - 120 x 20 x 2.0 mm
- Preces kods: 400620
- EAN: 4260711990182
- MPN: TG-MP8-120-20-20-1R
6.82€
Bez nodokļa: 5.64€
| Ražotājs | Thermal Grizzly |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | Minus Pad 8 - 120 x 20 x 2.0 mm |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 17143 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |