Thermal Grizzly | Minus Pad 8 - 120 x 20 x 2.0 mm
- Код товара: 400620
- EAN: 4260711990182
- MPN: TG-MP8-120-20-20-1R
6.82€
Без налога: 5.64€
| Производитель | Thermal Grizzly |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | Minus Pad 8 - 120 x 20 x 2.0 mm |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 2.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 11.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 17143 шт. |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |