Deepcool | Fan CPU Cooler | ASSASSIN IV | Intel, AMD
- Preces kods: 401167
- EAN: 6933412728092
- MPN: R-ASN4-BKNNMT-G
96.41€
Bez nodokļa: 79.68€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | ASSASSIN IV |
| Producer product family | Fan CPU Cooler |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 144.00 mm |
| Gross height (mm) | 164.00 mm |
| Gross width (mm) | 147.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 249 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Net weight master carton | 13.24 kg |
| Tare weight master carton | 1.138 kg |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Net weight | 1.58 kg |
| Trokšņu līmenis | ≤29.3 dB |
| Ventilatora ātrums (max) | 1700 RPM |
| Ventilatora ātrums (min) | 500 RPM |
| Ventilatora savienotājs | 4-pin PWM |
| Citas funkcijas | The ASSASSIN returns with a new aesthetic and efficient cooling capacity. The ASSASSIN IV provides exceptional performance and is armed with seven heat pipes and newly designed 120 and 140mm FDB fans |
| Dzesētāja ass tips | Fluid Dynamic Bearing |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 140x140x25 mm / 120x120x25 mm mm |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | Intel: LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155; AMDAM5/AM4 |