Huawei | Smart Logger | 3000A01 | Without MBUS
- Preces kods: 401275
- EAN: 2000001280157
- MPN: SL3A
481.40€
Bez nodokļa: 397.85€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 148.00 mm |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 47 pcs |
| Gross weight | 3.30 kg |
| Net weight | 2.80 kg |
| Producer product name | 3000A01 |
| Producer product family | Smart Logger |
| Citas funkcijas | Without MBUS |