Huawei | Smart Logger | 3000A01 | Without MBUS
- Код товара: 401275
- EAN: 2000001280157
- MPN: SL3A
481.40€
Без налога: 397.85€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 365.00 мм |
| Gross height (mm) | 148.00 мм |
| Gross width (mm) | 340.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 47 шт. |
| Gross weight | 3.30 кг |
| Net weight | 2.80 кг |
| Producer product name | 3000A01 |
| Producer product family | Smart Logger |
| Другие особенности | Without MBUS |