BLACK & DECKER Brushcutter GTC18452PC-QW | Cordless
- Preces kods: 402238
- EAN: 5035048639924
- MPN: GTC18452PC-QW
97.99€
Bez nodokļa: 80.98€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Brushcutter GTC18452PC-QW |
| Gross depth (mm) | 995.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 26.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 2.6 kg |
| Net weight | 2.40 kg |
| Tips | Cordless |
| Baterijas spriegums | 18 V |