BLACK & DECKER Brushcutter GTC18452PC-QW | Cordless
- Код товара: 402238
- EAN: 5035048639924
- MPN: GTC18452PC-QW
97.99€
Без налога: 80.98€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Brushcutter GTC18452PC-QW |
| Gross depth (mm) | 995.00 мм |
| Gross height (mm) | 175.00 мм |
| Gross width (mm) | 190.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 26.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 160 гр. |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 2.6 кг |
| Net weight | 2.40 кг |
| Тип | Cordless |
| Напряжение батареи | 18 В |