Epson Maintenance Box For XP-3100/XP-4100/WF-2810/WF-2830/WF-2850
- Preces kods: 402479
- EAN: 8715946666181
- MPN: C12C934461
6.93€
Bez nodokļa: 5.73€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Maintenance Box For XP-3100/XP-4100/WF-2810/WF-2830/WF-2850 |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 43.20 g |
| Plastic (No PET) | 10.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 691 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 14.00 g |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.25 kg |
| Savienojamie produkti | EcoTank L3550; EcoTank L3560; EcoTank L5590 |